Wigilia

Wegańska Wigilia, sauna, ognisko, dobra książka, relaks... lub adrenalina na stoku! Nie musicie wybierać! W trakcie świątecznej przerwy czasu wystarczy na wszystkie przyjemności. W Vegan House ugościmy Was jak należy. Postaramy się, żeby były to jedne z najfajniejszych i najsmaczniejszych świąt i żebyśmy spotkali się za rok, albo jeszcze szybciej :)

Opis

Zapraszamy do Vegan House na Wegańską Wigilię 🤩🎄Przygotujemy świąteczną kolację i dodamy w pakiecie saunę, ognisko, dobrą książkę, relaks... lub adrenalinę na stoku!
W trakcie świątecznej przerwy czasu wystarczy na wszystkie przyjemności. W Vegan House ugościmy Was, jak należy. Postaramy się, żeby były to jedne z najfajniejszych i najsmaczniejszych świąt i żebyśmy spotkali się za rok, albo jeszcze szybciej.💚💚
 
Śnieg już zamówiliśmy i dostawę „ryby” też, bo przecież nie może zabraknąć 12 potraw na wigilijnym stole.
 
Cenimy tradycję, ale bardziej kochamy zwierzęta, dlatego rybę i inne dania zrobimy po swojemu.💚💚
Będzie wino, muzyka, algi, bez których nie da się zrobić ryby po grecku. Będzie też czas, żeby lepiej się poznać.
Przed kolacją wigilijną, dla chętnych, wspólne ubieranie choinki. Przystroimy drzewko szyszkami, jarzębiną, jabłkami i plastrami pomarańczy z goździkami. Będzie nam pachniało świętami w całej sudeckiej chacie. Do namiotów sferycznych również wstawimy drzewka, żebyście mogli pod nie schować prezenty. Choinki zasadzimy później na naszym glampingu.
 
CENNIK:
➡️Rezerwacja minimum 4 noce, rekomendujemy przyjazd od 23.12. do 27.12. Przy rezerwacji pobytu od 23 grudnia do 3 stycznia (Wigilia i Sylwester) 10% taniej!
➡️350 zł od osoby dorosłej za noc w namiocie sferycznym - rezerwacja min. 2 osób w namiocie.
➡️Zabierz ze sobą przyjaciół, będzie taniej☺️
➡️Kolejna osoba dorosła w namiocie, śpiąca na dostawce: 250 zł
➡️Maksymalna ilość osób w namiocie 4.
➡️Dziecko powyżej 3 lat, śpiące na dostawce: 200 zł za noc
➡️Dziecko do 3 lat, śpiące z rodzicami gratis.
➡️Zwierzęta gratis.
Namiot posiada podwójne łóżko oraz wysuwany podwójny materac.
 
W cenie wliczone są:
➡️Śniadania i obiadokolacje.
➡️Kolacja wigilijna z 12 daniami.
➡️Sauna, drewno do kominka
 
W pozostałe dni na obiadokolację zapraszamy do naszej restauracji (posiłki dodatkowo płatne). W menu restauracji, oprócz obiadów, dostępne będą też pyszne wegańskie ciasta, przekąski, wina, piwo i ciepłe napoje.
 
GDZIE BĘDZIESZ NOCOWAĆ ?
Namiot sferyczny jest ogrzewany klimatyzacją i kominkiem-kozą na drewno, podłoga jest podgrzewana (od listopada). Znajdziesz w nim dwuosobowe łóżko i wysuwany szeroki materac, lodówkę, kabinę prysznicową i toaletę.
 
➡️W celu zarezerwowania pobytu prosimy o maila: info@veganhouse.pl
 
❗️Rezerwacja jest potwierdzona po wpłacie 50% bezzwrotnej zaliczki, resztę kwoty należy wpłacić 30 dni przed przyjazdem. W razie szczególnych zdarzeń losowych jest możliwość przełożenia przyjazdu na kolejny rok.
 
Nr konta do wpłat:
Bank Spółdzielczy w Kłodzku
83 9523 0001 7001 3269 3000 0001
z dopiskiem - Wigilia 2020
 
Świąteczny relaks to u nas synonim...
➡️wygrzewania się w saunie
➡️czasu na dobrą książkę (w naszej biblioteczce znajdziecie zacny zbiór - mamy duuuużo reportaży, więc nie obciążajcie bagażu, tylko pożyczcie książkę od nas)
➡️gorącej zimowej herbaty albo grzańca (zapraszamy do naszej restauracji)
➡️odprężającego masażu (można zamówić za dodatkową opłatą)
➡️spaceru po zaśnieżonej łące
➡️ogniska.
A gdy nabierzecie sił, możecie wyruszyć na stok narciarski. Najbliższe stoki są oddalone od 6 do 15 km od glampingu.
Vegan House znajduje się między kilkoma centrami narciarskimi: Zieleniec Ski Arena, Czarna Góra Resort czy Skipark Red Water Eagle Mountain.
Tuż obok naszego glampingu są trasy dla narciarzy biegowych.
Za dopłatą można wynająć instruktora nart biegowych oraz skorzystać z dowozu na stok narciarski, jeśli przyjedziesz do nas pociągiem.
 
❗️Ze względu na szczególny czas związany z Covid 19, przyjmujemy maksymalnie 16 osób i biesiadujemy się w kameralnym gronie, 4 stoliki w restauracji. Przez cały Państwa pobyt zachowujemy szczególne środki ostrożności. Namioty są dezynfekowane i oddalone od siebie. Korzystanie z sauny jest przewidziane tylko dla grupy zaprzyjaźnionych osób z jednego namiotu (rezerwacja godzin).