Wydarzenia

6
Items
of
3

Ferie zimowe pod namiotem

Ferie zimowe pod namiotem! 4 dni szalonej zabawy na świeżym powietrzu dla dzieciaków i 4 dni relaksu dla rodziców. Możesz oczywiście zostać u nas dłużej. Jeśli zostaniesz cały tydzień, 7 noc masz 50% taniej!

  • Skontaktuj się z nami!

Voucher na pobyt

Voucher w cenie 900 zł upoważnia do rezerwacji noclegów w namiocie sferycznym dla 2 osób z wyżywieniem przez 2 noce w 2020 roku. UWAGA! Z rezerwacji są wykluczone terminy, w których odbywają się u nas wydarzenia, jak m.in. Święta Bożego Narodzenia czy Sylwester. Aktualnie Voucher przygotowujemy w oprawie graficznej z elementami świątecznymi ale możemy przygotować grafikę z dowolnym motywem. Voucher można kupić pisząc na nasz adres: info@veganhouse.pl (w tytule maila prosimy wpisać Voucher 2020) Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie który zamieszczamy poniżej.

☆☆☆☆☆
★★★★★
  • Skontaktuj się z nami!

Karta podarunkowa

Chcesz zrobić prezent ukochanej osobie? A może chcesz spędzić kilka dni w miejscu innym niż wszystkie? ;) Jeśli tak, zapraszamy do zakupu naszej KARTY PODARUNKOWEJ w super promocyjnej cenie! stara cena 700 zł zamienia się na 500 zł! po wyprzedaniu 10 kart cena ponownie zamieni się na wyższą ;)

  • 500.00 PLN