Co to jest glamping?

Glamping to luksusowy camping (ang. glam camping), czyli wypoczynek w luksusowych namiotach. Każdy namiot wyposażony jest w meble, klimatyzator i łazienkę. W naszych namiotach znajdziesz pełnowymiarowe, dwuosobowe łóżko, lodówkę, kabinę prysznicową i toaletę. Dodatkowo każdy namiot posiada wielkie okno panoramiczne przez które możesz podziwiać góry. Nasz glmping znajduje się w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej, niedaleko Bystrzycy Kłodzkiej. W naszych namiotach okno panoramiczne zajmuje cały przód i jest niego widok na masyw Śnieżnika. Wyobraź sobie jak siedzisz w wygodnym fotelu z kubkiem herbaty, albo kieliszkiem wina i chłoniesz piękno gór. Możesz też położyć się na platformie namiotu, zgasić światło i w absolutnej ciszy podziwiać gwiazdy.

Co to znaczy pierwszy w 100% wegański glamping w Polsce?

Naszym gościom serwujemy posiłki, które są w 100% wegańskie. Nie zjesz u nas niczego, co zostało okupione zwierzęcym cierpieniem. Jesteśmy pierwszym w Polsce ośrodkiem wypoczynkowym, w którym poza całkowicie wegańskim menu możesz wypocząć w namiocie sferycznym. Glamping został stwożony dla ludzi, którzy chcą być blisko natury, ale cenią sobie wygodę. My cenimy sobie najbardziej wygodę naszych gości, dlatego oferujemy namioty sferyczne o wysokim standardzie komfortu. Kto powiedział, że spanie w namiocie musi być niewygodne? Weź prysznic, połóż się na komfortowym łóżku, podziwiaj góry i słuchaj śpiewu ptaków.

Czy do wegańskiego ośrodka mogę przyjechać z psem?

Oczywiście, że tak. Psy, koty, łasice, kuny i jenoty są mile widziane. Spędź swoje wegańskie wakacje razem ze swoim pupilem w naszym ośrodku! Kochamy wszystkie zwierzęta i wszystkie są mile widziane w naszych namiotach. Glamping powstał po to, żeby spędzić wygodnie czas na łonie natury, a jeśli kochasz swojego zwierzaka, to musisz go mieć ze sobą. Bardzo wiele ośrodków krzywo patrzy na przyjmowanie gości z psem czy kotem. Nie rozumiemy takiego podejścia. Dla nas zwierzęta są członkami rodziny! Wszyscy pracujący dla Vegan House mają w domu zwierzęta, dlatego jest dla nas oczywiste, że jeśli ktoś kocha zwierzęta, to nie chce się z nimi rozstawać na wakacje. Nam też się zdarzało, że nie mogliśmy zabrać zwierzaka ze sobą i musieliśmy szukać dla niego opieki, albo zmieniać plany na wakacje. Nie chcemy stawiać naszych gości przed podobnymi dylematami.

Ceny.

Cena za każdy namiot obejmuje nocleg dla dwóch osób w dwuosobowym łóżku z możliwością dostawki dla dziecka oraz wyżywienie składające się ze śniadania i obiadokolacji, oczywiście w 100% wegańskich. Nie doliczamy żadnych ekstra opłat. To co widzisz na stronie to wszystko co zapłacisz za każdą dobę.

Nie-weganie.

Wszyscy są mile widziani w Vegan House, jedzący mięso również. Oczywiście mając na uwadze misję naszego ośrodka nie serwujemy dań innych niż wegańskie, ale nie zabraniamy spożywać niewegańskiego jedzenia naszym gościom. Szanujemy przekonania wszystkich naszych gości, dlatego nie zabraniamy spożywania mięsa. Jedyne o co prosimy to o nie przygotowywanie wegańskich grilli ze względu na zapach który może przeszkadzać wegańskim gościom.. Jeśli jesz mięso, ale chcesz spróbować wakacji bez mięsa, to będziesz mile widziany. Wpadnij i znajdź odpowiedź na pytanie... "to co oni tak naprawdę jedzą".