Preferujemy kontakt mailowy poprzez formularz na naszej stronie (KONTAKT)
W sytuacjach nagłych prosimy dzwonić na numer: 608229747

Oferujemy noclegi w namiotach sferycznych oraz w pokojach w wyremontowanej 200-letniej oborze.

O czym musisz wiedzieć. Pobyt w Namiocie to wyjątkowe doświadczenie. 99,9% naszych Gości przyznaje, że nigdzie tak nie odpoczeło jak w namiocie otoczonym przyrodą. Jednak, pomimo, że wyposażyliśmy namiot we wszystkie media i udogodnienia "jak w hotelu" prosze pamietać, że to nadal namiot, który może mieć swoje kaprysy nad którymi gorzej zapanować niz w pokoju hotelowym ;)
Np.

  • Wodę doprowadzamy ze studni oddalonej o 500 m, czasem może być gorsze ciśnienie.
  • Ścieżki mamy wyłożone kamieniami ale jak bardzo pada pojawia się błoto, zimą lód, zabierz kalosze lub nieprzemakalne buty trekkingowe!
  • Jesteśmy w górach, pogoda jest zmienna, zaopatrz sie w odzież na różne warunki atmosferyczne.

Namiot jest przygotowany dla 2 osób, w każdym namiocie dodatkowo jest wysuwany materac na którym zmieszczą się dodatkowe 2 osoby.
W celu dokupienia dodatkowych miejsc :dostawki i śniadania należy podać odpowiednią ilość osób oraz zaznaczyć opcję - dostawka, w trakcie rezerwacji (w panelu do rezerwacji). System wyliczy całkowitą cenę pobytu powyżej 2 osób, w cenie będzie skalkulowane śniadanie dla każdej, podanej osoby.

Doba "hotelowa" zaczyna się o godzinie 16.00 a kończy o godzinie 11.00.
Pomiędzy 11.00 a 16.00 czyścimy namioty. Jeśli chcesz opuścić namiot pózniej albo przyjechać wcześniej, poinformuj nas o tym. Czasem jest jednak możliwość przyjazdu szybciej lub wyjazdu później, za dodatkową godzinę pobieramy dopłatę 25zł.
Jeśli chcesz przyjechac szybciej lub póżniej wyjechać, poinformuj nas o tym ;)

Pokoje są tylko 2 osobowe.

Możesz dokupić wyżywienie w panelu do rezerwacji.

Podczas rezerwacji, pobieramy 50% bezzwrotnej zaliczki.

Co to jest glamping?

Glamping to luksusowy camping (ang. glam camping), czyli wypoczynek w namiotach z dodatkowymi udogodnieniami, których nie znajdziesz w tych tradycyjnych. Każdy namiot wyposażony jest w meble, klimatyzator i łazienkę. W naszych namiotach znajdziesz pełnowymiarowe, dwuosobowe łóżko, lodówkę, kabinę prysznicową i toaletę. Dodatkowo każdy namiot posiada wielkie okno panoramiczne przez które możesz podziwiać góry. Nasz glmping znajduje się w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej, niedaleko Bystrzycy Kłodzkiej. W naszych namiotach okno panoramiczne zajmuje cały przód i jest niego widok na masyw Śnieżnika. Wyobraź sobie jak siedzisz w wygodnym fotelu z kubkiem herbaty, albo kieliszkiem wina i chłoniesz piękno gór. Możesz też położyć się na platformie namiotu, zgasić światło i w absolutnej ciszy podziwiać gwiazdy.

Co powinienem zabrać?

Pamietaj, że przyjeżdzasz w góry i na teren wiejski. Nasze namioty są komfortowe ale otoczenie chcemy pozostawić jak najbardziej naturalne. Wokół namiotów jest łąka tylko częściowo koszona. Nie ma wybrukowanych ścieżek i placów. W górach pogoda jest zmienna, dlatego zabierz odzież na różne warunki pogodowe, jeśli masz zamiar iść w góry spakuj odpowiednie obuwie. Aby suchą nogą chodzić po łące jak popada, przydadzą Ci się kalosze. W nocy a czasem i za dnia na łące mogą pojawić się dzikie zwierzęta takie jak sarny, jelenie (widzieliśmy), czy dziki (jeszcze nie widzieliśmy). Do namiotu może wlecieć pszczoła czy bąk.

Co to znaczy pierwszy w 100% wegański glamping w Polsce?

Naszym gościom serwujemy posiłki, które są w 100% wegańskie. Nie zjesz u nas niczego, co zostało okupione zwierzęcym cierpieniem. Jesteśmy pierwszym w Polsce ośrodkiem wypoczynkowym, w którym poza całkowicie wegańskim menu możesz wypocząć w namiocie sferycznym. Glamping został stworzony dla ludzi, którzy chcą być blisko natury, ale cenią sobie wygodę. My cenimy sobie najbardziej wygodę naszych gości, dlatego oferujemy namioty sferyczne o wysokim standardzie komfortu. Kto powiedział, że spanie w namiocie musi być niewygodne? Weź prysznic, połóż się na komfortowym łóżku, podziwiaj góry i słuchaj śpiewu ptaków.

Czy do wegańskiego ośrodka mogę przyjechać z psem?

Oczywiście, że tak. Psy, koty, łasice, kuny i jenoty są mile widziane. Spędź swoje wegańskie wakacje razem ze swoim pupilem w naszym ośrodku! Kochamy wszystkie zwierzęta i wszystkie są mile widziane w naszych namiotach. Glamping powstał po to, żeby spędzić wygodnie czas na łonie natury, a jeśli kochasz swojego zwierzaka, to musisz go mieć ze sobą. Bardzo wiele ośrodków krzywo patrzy na przyjmowanie gości z psem czy kotem. Nie rozumiemy takiego podejścia. Dla nas zwierzęta są członkami rodziny! Wszyscy pracujący dla Vegan House mają w domu zwierzęta, dlatego jest dla nas oczywiste, że jeśli ktoś kocha zwierzęta, to nie chce się z nimi rozstawać na wakacje. Nam też się zdarzało, że nie mogliśmy zabrać zwierzaka ze sobą i musieliśmy szukać dla niego opieki, albo zmieniać plany na wakacje. Nie chcemy stawiać naszych gości przed podobnymi dylematami.

Nie-weganie.

Wszyscy są mile widziani w Vegan House, jedzący mięso również. Oczywiście mając na uwadze misję naszego ośrodka nie serwujemy dań innych niż wegańskie, ale nie zabraniamy spożywać niewegańskiego jedzenia naszym gościom. Szanujemy przekonania wszystkich naszych Gości, dlatego nie zabraniamy spożywania mięsa. Jedyne o co prosimy to o nie przygotowywanie niewegańskich grilli ze względu na zapach który może przeszkadzać wegańskim Gościom.. Jeśli jesz mięso, ale chcesz spróbować wakacji bez mięsa, to będziesz mile widziany. Wpadnij i znajdź odpowiedź na pytanie... "to co oni tak naprawdę jedzą".