Dojazd

Przyjedź pociągiem, chroń klimat! Vegan House znajduje się pół godziny spacerem od stacji kolejowej w Międzylesiu, na której co dwie godziny zatrzymuje się bezpośredni pociąg z Wrocławia. Uwaga! Zdarzają się naprawy torów, w tym czasie przewoźnicy podstawiają na remontowanym odcinku busy. Przesiadka odbywa się dosyc sprawnie a bus wysadza podróżnych na stacji PKP Międzylesie.

Stacja Międzylesie jest oddalona o ok. 3 km od naszego ośrodka. Trasa jest przyjemna, najpierw przechodzisz przez centrum miasteczka a potem idziesz ulicą Lipową wśród pól i wiejskich domków.
Jeśli jednak nie masz ochoty na spacer możesz zamówić taksówkę, z Międzylesia pod numerem 501 140 565. Najlepiej dzwonic dzień wcześniej.

Kliknij tutaj, aby znaleźć dogodne połączenie. Tutaj znajdziesz mapkę dojścia z dworca w Międzylesiu.

Jeśli jedziesz do nas samochodem w nawigację wpisz: "Nagodzice 4A 57-530". Nasz ośrodek znajduje się po drugiej stroniej drogi.

Jadąc drogą krajową od strony Bystrzycy Kłodzkiej, za Roztokami zobaczysz tablicę: Nagodzice, skręć przed tablicą w prawo.

Jesteś w wiosce Nagodzice, jest długa i numery są tu niepokolei! :) Przejedź całą wioskę, wypatruj drewnianej wiaty autobusowej, mostku i zielonego domu.

Poszukaj naszego szyldu po prawej stronie drogi.