Sylwester

Wszystkie miejsca wyprzedane.

Opis

Do wyboru jest nocleg w namiocie sferyczny który jest ogrzewany klimatyzacją i kominkiem-kozą na drewno. Znajdziesz w nim dwuosobowe łóżko, lodówkę, kabinę prysznicową z ciepłą wodą i toalet. Namiot jest najlepszą propozycja dla pary. Możemy jednak wstawic dostawkę dla dziecka lub dwa osobne łóżka.
Dla
 liczniejszej rodziny czy grupy przyjaciół polecamy pobyt w apartamencie w 200 letniej sudeckiej chacie. W apartamencie sa dwa pokoje (jeden przechodni) Dwa podwójne miejsca do spania. Duża w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z wanna i prysznicem. Kominek.
Namioty jak i apartament ma dostep do sauny. Na terenie ośrodka jest bezpłatne wifi i parking.

W sylwestrową noc planujemy wegańską ucztę, będą gorące zupy i kilka dań na ciepło i zimne przekąski. Dwa rodzaje słodkich wegańskich deserów. Postawimy też beczkę czeskiego piwa i szampan. W pozostałe dni przyniesiemy Ci posiłki w wiklinowych koszach, bezposrednio do Twojego namiotu lub apartamentu. Lub postawimy bufet w jednej z sal w naszej chacie

cena przy rezerwacji 2 osób w namiocie namiot 360 zł / osobę
cena przy rezerwacji grupy 4 osób w apartamencie apartament 260 zł / osobę

Ceny zawierają nocleg, kolację w sylwestra , całodniowe wyżywieniew wersji wegańskiej, porcje dla 2 dorosłych osób. Jest mozliwość domówienia dodatkowych porcji, koszt 80 zł/osoba/dzien.
Rezerwacja miejsca w namiocie osoby pojedynczej +500 zł
Jeśli zarezerwujesz namiot w pojedynkę możliwe, że będziesz nocowała/ł z inną osobą tej samej płci :) Na pewno będzie superfajna/fajny, bo do Vegan House przyjeżdżają tylko fajni goście :)
Dzieci do lat 3, które będą spały z rodzicami nocują bezpłatnie.
Dzieci powyżej 3 lat mogą nocować na dostawkach - dopłata 80 zł za noc.
Liczniejszej rodzinie lub grupie przyjaciół polecamy do wynajęcia apartament z 4 miejscami do spania. Jest możliwość wynajęcia opieki dla dziecka na czas zabawy.
Zapraszamy ze zwierzetami. Zwierzęta moga towarzyszyć włascicielom podczas zabawy sylwestrowej albo pomyślimy razem z włascicielem o stworzeniu najlepszych warunków podczas sylwestra dla pupila.

Minimalny okres wynajmu

4 noce

Płatności i warunki rezerwacji

Miejsce jest zarezerwowane po wpłacie 40% bezzwrotnej zaliczki
Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 30 dni przed przyjazdem.

  •  Przelew