Wigilia w Vegan House.


Wegańskie Świeta na luzie w Vegan House? W tym roku możesz odpocząć aż przez 5 dni, my zajmiemy się gotowaniem i świąteczną atmosferą.

Przyjedź w piątek 22.12 i zostań do 27.12, spędź 4 noce a najlepiej 5, w sferycznym namiocie lub klimatycznym kamiennym pokoju. Spaceruj po szlakach, wygrzewaj w saunie, smakuj nasze specjały. Zrelaksuj sie, wycisz. Zabierz ze sobą rodzinę, przyjaciół też tych czworonożnych :) Masz ochotę na więcej? Zostań z nami dłużej, np. do Nowego Roku! Zapraszamy!
PLAN

➡ min. 4 noce od 22.12 lub 23.12 do 26.01 lub 27.12 (Można też wybrać inne daty, w tym celu prześlij do nas zapytanie o dostępność miejsc. )
➡ przyjazd do Vegan House od godziny 16.00. W namiocie czeka na Ciebie powitalna butelka wina.
➡ Wigilia, niedziela a także w 2 dzień Świąt - od godziny 17.00 zapraszamy do naszej knajpki na wigilijną kolację, Przygotujemy dla Was 12 wigilijnych potraw.
Będziemy biesiadować w kameralnym gronie, możesz też zaszyć się w namiocie i spędzić TĘ noc z ulubioną osobą ;)sylwester
GDZIE BĘDZIESZ NOCOWAĆ

➡ Zamieszkaj w sferycznym namiocie z wygodami jak w hotelu z widokiem na góry w dzień i gwieździste niebo w nocy lub w klimatycznym pokoju z kamiennymi ścianami.

➡ biesiaduj w 200-letniej chacie sudeckiej.
➡ Namiot jest ogrzewany klimatyzacją, kominkiem-kozą na drewno, są też elektryczne grzejniki. Znajdziesz w nim dwuosobowe łóżko i wysuwany szeroki materac, lodówkę, kabinę prysznicową i toaletę. Pokoje mają ogrzewanie podłogowe.
❗Mamy 4 namioty z 4 miejscami do spania w każdym oraz 2 pokoje po 2 miejsca do spania, z kamiennymi ścianami i wanną.
Koniecznie zabierz swoje koty i psy. W naszym ośrodku zwierzęta przebywają bez dodatkowych opłat.☺️☺️

sylwester
CENNIK

➡ Rezerwacja minimum 4 noce.

➡ 375 zł od osoby dorosłej za noc w namiocie sferycznym lub w pokoju - cena przy min 2 osobach.
➡ 650 zł - 1 osoba w namiocie

 Przy rezerwacji pobytu od 22 grudnia do 2 stycznia (Wigilia i Sylwester - 11 nocy) 10% taniej!

➡Kolejna osoba w namiocie, dorosła lub dziecko od 7 lat, na dostawce 250 zł za noc.
➡ Dziecko śpiące na dostawce, (do 7 lat) - 200 zł/noc
➡ Maksymalna ilość osób w namiocie 4.

➡ Zwierzęta gratis.


W cenie wliczone są:
➡ Codziennie śniadania które przynosimy do namiotów w wiklinowych koszach i obiadokolacje na które zapraszamy do naszej knajpki.
➡ Biesiada wigilijna, ciepłe i zimne potrawy, słodycze, wino.
➡ Nielimitowana sauna, 2 worki drewna do kominka  (do odbioru w chacie) kolejne worki koszt 30 zł/worek

❗Rezerwacja jest potwierdzona po wpłacie 50% bezzwrotnej zaliczki, resztę kwoty należy wpłacić w dniu przyjazdu najlepiej gotówką. W razie szczególnych zdarzeń losowych jest możliwość przełożenia przyjazdu na kolejny rok.


Nie martw się, że nie będzie co robić, jeśli zabraknie śniegu. Co prawda nasz rejon Polski jest jednym z najbardziej ośnieżonych terenów w zimie, ale zawsze może się zdarzyć, że akurat Świeta wypadnią bez białego puchu.
W naszym ośrodku jest fińska sauna. Możesz korzystać z naszej sauny do woli, polewać rozgrzane kamienie aromatycznymi olejkami i regenerować ciało.

Saunowanie to nie tylko relaks, ale i dobry trening kondycyjny. Regularne korzystanie z sauny obniża ryzyko zawału serca, udaru oraz innych chorób układu krwionośnego.
Same plusy!
A jeśli będzie Ci mało, możesz zamówić masaż (dodatkowo płatne).

CZTERY NOCE I CO DALEJ?
Możesz zostać u nas jak długo chcesz. Nasz glamping jest otwarty przez cały rok, a zimy są u nas po prostu piękne i białe jak okiem sięgnąć. Warto to zobaczyć i sprawdzić jakie to uczucie wybiec z gorącej fińskiej sauny wprost na śnieg.

Vegan House znajduje się między kilkoma centrami narciarskimi: Zieleniec Ski Arena, Czarna Góra Resort czy Skipark Red Water Eagle Mountain. Tuż obok są trasy dla narciarzy biegowych.

Rezerwacja przez email: info@veganhouse.pl